povrchy

Marmoleum a Artoleum
Marmoleum sa považuje za neprekonateľnú podlahovú krytinu vďaka variabilite farieb a vzorov, vrátane Vašich vlastných variácií šitých na mieru. Ide o podlahu, ktorá sa vyrába z čisto prírodných surovín, čo zaručuje, že materiál je prirodzene antistatický, antialergénny, vysoko odolný voči rytinám i škvrnám. Jeho údržba je veľmi jednoduchá, poväčšine postačuje suché čistenie. Marmoleum prináša pocit komfortu a tepla, dokáže vytvoriť aj v jednoduchých priestoroch útulný pocit domova. Materiál je vhodný aj na podlahové vykurovanie, preto je jeho využite široké, či sa jedná o domácnosť alebo komerčné priestory. Dokáže uspokojiť svojimi vlastnosťami aj náročné a špecifické požiadavky zákazníkov. Artoleum je prírodné linoleum, ktoré je prirodzene antistatické a nealergénne. Má unikátny a nezameniteľný dizajn so širokou farebnou škálou a vzormi. Je to podlahová krytina s vynikajúcimi technickými parametrami.
Vinylové podlahy
Premýšľate nad novou podlahou a hľadáte to najlepšie riešenie? Spoznajte neobyčajné možnosti a výborné vlastnosti vinylovej podlahy. Vinyl spája čaro skutočnej drevenej podlahy s jemnosťou dlažby a komfort so štýlovým zariadením priestorov. Materiál má odolný povrch, dobrú elasticitu, ľahkú údržbu, je príjemný a hrejivý na dotyk i pri chôdzi.
Drevené a laminátové podlahy
Drevené a laminátové podlahy sú veľmi obľúbené a často používané podlahové riešenia pre domácnosť i komerčné priestory. Ich obľuba spočíva predovšetkým v ich dlhej životnosti, nenáročnej údržbe, tepelných a zvukovým izolačných vlastnostiach i neopakovateľnému povrchu podlahy.
Koberce
Pre mnohých z nás sú koberce neoddeliteľnou súčasťou bývania. Dokážu dodať priestorom dojem väčšej útulnosti, tepla a pohodlia. Pri súčasnej škále materiálov, farieb i vzorov koberca dotvárajú celkový štýl interiéru. Obľuba kobercov spočíva aj v ich vlastnostiach ako sú schopnosť tlmiť hluk, zvyšovať tepelnú izoláciu, sú protišmykové a zmierňujú nárazy.
Čistiace rohože a zóny
Význam čistiacich rohoží a zón je predovšetkým v eliminácii znečistenia vnútorných priestorov. Kladnými stránkami sú v súčasnosti ich životnosť, kvalita, jednoduchá údržba, farebná variabilita a v neposlednom rade úspora prostriedkov na udržiavanie čistoty priestorov.
Doplkový materiál
Doplnkový materiál tvoria ukončovacie a prechodové lišty, stavebná chémia, odtokové guličky a ďalší materiál, ktorý Vám dopomôže k spríjemneniu bývania, práce či oddychu.
preloadingpreloadingpreloading